img
در حال بارگذاری ...

پاوه گستر - پروژکتورها

پاوه گستر - پروژکتورها

استفاده از بهترین بردهای خنک کننده آلمینیومی جهت بالا بردن طول عمر LED ، استفاده از قابلیت هایی با استحکام بالا و کاملا ضد آب و زاویه نور قابل تغییر. استفاده از بهترین منبع ولتاژ سوئیچینگ جهت کارای

طراحی و ساخت انواع پروژکتور با توان نوردهی متفاوت در زوایای مختلف (5 تا 120 درجه). این شرکت می تواند طبق نظر و سلیقه مشتری، پروژکتور ایشان را طراحی و تولید نماید

در پی آزمایشات و تحقیقات علمی صورت گرفته، مشخص شده است که بعد از رعایت تمام شرایط نگهداری دام نور مناسب از مشخصات مهم و کاربردی در ایجاد فضای آرام و بدون استرس برای دام می باشد که موجب رشد بیشتر و تغذیه بهتر و شیردهی مناسب تر میگردد.

ایجاد نور مناسب دارای مزیت های زیادی می باشد که از قرار زیر است:

1- با 16 تا 18 ساعت نور مناسب میزان شیردهی دام در مقایسه با دام هایی که در مدت زمان 13 ساعت یا کمتر نور روز قرار داشته اند، 5 تا 16 درصد افزایش داشته است.

2- در نور مناسب میزان عملکرد دام بالا رفته و ورود و خروج دام از ورودی ها و خروجی ها به شرایط مطلوب میرسد.

3- در نور مناسب کیفیت کار کارگران، دامپزشکان و تکنسین های مربوطه بهتر میگردد.

توصیه برای شیردهی گاروهای لبنی 16 تا 18 ساعت نور پیوسته هر روزه است.

شدت نور دو واحد پا- شمع، یا لومن ها در هر پا مربع بیان میشود. لومن ها میزان خروجی نور از منبع نور می باشند. مثل لامپ یا لامپ رشته ای.

توصیه جاری فراهم کردن 15 تا 20 پا-شمع در طول ساعات روز و 1تا 5 پا شمع در طول دوره تاریکی است.

ویژگی های مهم عملکرد برای سیستم های روشنایی در تسهیلات لبنی عبارتند از:

شدت نور یا سطح روشنایی، واکنش نور یا مدت زمان، ویژگی های رنگ و یکپارچگی، تجهیزات روشنایی نصب شده باید برای تحقق توصیه های تشریح شده عملکرد انتخاب شوند.

یکپارچگی نور در تسهیلات لبنی بطور خاصی برای کارهای سخت دیدن یا فضاهای کار شدید بحرانی است. یکپپارچگی نور معمولا بصورت نسبت حداکثر سطح روشنایی به حداقل مقدار پا-شمع تعریف می شود.

روشنایی های نصب شده در آخورهای لبنی باید الزامات قانون برق ملی را برای استفاده در ساختمان های کشاورزی برآورده سازند.

روشنایی ها باید ضد آب بوده و از مواد مقاوم در برابر خوردگی ساخته شوند.

جهت بحداقل رساندن پتانسیل آتش سوزی و ولتاژ جریان همهمه گرد، کارشناس برق واجد شرایط و دانا باید کل سیم کشی را انجام دهد.

عوامل زیادی بر عملکرد سیستم روشنایی تاثیر می گذراند. متخصص روشنایی با تجربه می تواند به طراحی سیستم روشنایی امن، کم مصرف و موثر کمک کند.

 

گاوها اغلب برای بررسی سایه ها و فضاهای تاریک اطاف گوشه ها و خروجی ها و ورودی ها قبل از پیش رفتن می ایستند، که جریان گاو را کند میکند. در آخور های آزاد با تراس، روشنایی ها را در پایین یا زیر قوس قرار میدهند که تراس ها مانع نور از رسیدن به فضاهای آزاد و تغذیه نشوند.

فاصله دشمن نور است. سطوح روشنایی به سرعت با افزایش فاصله از منبع نور کاهش می یابد. هم ارتفاع نصب و هم فاصله جداسازی بین نورهای یکپارچه توزیع شده بر میانگین سطح نور اثر میگذارند.

افزایش عملکرد گاو وسلامت و شرایط کاری بهتر روشنایی را جزع مشخصات محیطی مهم در تسهیلات لبنی به حساب می آورد.

نور مشخصه مهم حیطی در تسهیلات لبنی است. روشنایی مناسب می تواند عملکرد گاو را بالا برده و محیط کار امن و لذت بخش تری فراهم کند اگر گاوهای لبنی 15 ساعت نور را دائما در روز دریافت کنند تولید شیر از 5 به 16 درصد (معمولا 8درصد) افزایش می باید.

واکنش گاو به 16 ساعت نور روز فوری نیست. واکنش ممکن است دو تا چهار هفته یا طولانی تر زمان ببرد با این فرض که تغذیه و سایر شرایط مدیرتی قابل قبول باشند.

پروژکتورهای استخری یکی از جذاب ترین نوع پروژکتورها برای مشتریان می باشد. این پروژکتورها در داخل آب نمای ویژه و زیبایی به استخر می دهد و با نور دهی استاندارد و ویژه میتواند یک استخر زیبا و شیک را در اختیار شما قرار دهد.

تولید و ساخت انواع پرژکتورهای صنعتی و خودرو در ولتاژهای 220، 12 و 24 ولت و سایر ولتاژهای اختصاصی.

انواع پروژکتور ها با ولتاژ 12 تا 24 ، 220 و .. با لنزهای  مختلف

سفارش با ولتاژهای محتلف با ابعاد مختلف با شدت نوردهی متفاوت با زاویه های مختلف

تمامی پروژکتورهای ساخته شده توسط پاوه گتر خاص بوده و بسته به سلیقه مشتریان انجام خواهد گرفت.